O naszej firmie

Doświadczenie i solidność

Gwarantowana satysfakcja


Istniejemy na rynku już ponad 10 lat. Przez ten czas zdążyliśmy zgromadzić wiele doświadczenia, które teraz pozwala nam na proponowanie klientom optymalnych rozwiązań, które zawsze spełniają ich oczekiwania.

Swoją pracę zawsze wykonujemy solidnie tak, aby nie zaistniała konieczność żadnych poprawek, co mogłoby narazić naszych klientów na dodatkowe koszty. Nasze usługi to gawrancja wysokiej jakości, a co za tym idzie twojej satysfakcji.

Szybkie usuwanie awarii

Stawiamy na szybkość i wysoką jakość


Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie awarie hydrauliczne potrafią niejednokrotnie bardzo utrudnić codzienne funkcjonowanie. Dlatego też gwarantujemy, że wszelkie zgłoszenia będą realizowane przez nas w jak najszybszym tempie, aby nie narażać naszych klientów na więcej niedogodności niż jest to konieczne. Zgłoszenia poważnych awarii przyjmowane są przez nas 24 h na dobę, a usterki usuwane są od ręki. A to wszystko z zachowanie jak najwyższej jakości usług.

Projekty i wykonanie instalacji

Nowoczesne rozwiązania


Specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonywaniu instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjncyh, gazowych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Specjalnie dla naszych klientów stosujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Jeśli potrzebujesz projektu instalacji lub chcesz dokonać poprawek w instalacjach już istniejących - służymy pomocą.

© 2015 Awarie Hydrauliczne.
Wszelkie prawa zastrzeżone.